...

مانتی ترکیه ای را می شناسید؟ تا حالا مانتی خوردین؟

مانتی که با اسمهای زیادی (منتو، دامپلینگ، منتی و …) در سراسر دنیا شناخته می شود، پیشینه ای بسیار قدیمی دارد اما اولین ثبت تاریخی آن به قرن 13 میلادی برمیگردد. مانتی ترکیب گوشت چرخ کرده مزه دار شده و پیاز است که در داخل خمیر قرار داده می شود و با پختن در آب جوش در مدت زمانی کوتاه آماده می شود. مانتی همراه با سس مخصوص که معمولا طعم سیر و فلفل دارد و ماست در بشقاب چیده یا ریخته شده و سرو می شود. در ترکیه نیز مانتی تاریخچه ای دیرینه دارد و مانتی خانگی جایگاه ویژه ای در سبد غذایی خانوار ترک دارد.

مانتیجی بابا با سابقه بیش از 25 سال بزرگترین تولید کننده مانتی به سبک خانگی در ترکیه است که بیش از 2500 نماینده فروش در ترکیه دارد. در حال حاضر نیز مانتیجی بابا در فضایی بیش از 8500 متر مربع در دو شیفت کاری، تامین کننده بخش بزرگی از بازار مانتی ترکیه است که علیرغم وجود شرکتهای بزرگ تولید کننده مانتی صنعتی، بدلیل طعم و کیفیت بی نظیر مانتی خانگی محصولات شرکت؛ مانتیجی بابا رتبه اول تولید کننده مانتی در ترکیه را برای شرکت محفوظ نگه داشته است.

در حال حاضر شرکت با تنوع بیش از 20 نوع مانتی با کیفیت و اشکال مختلف همگام با استانداردهای روز دنیا در مدیریت و کیفیت، محصولات خود را روانه بازار می کند. کنترل کیفی منظم و همکاری با آزمایشگاه و لابراتوارهای دولتی و خصوصی منجر به حساسیت بیش از حد در روند تولید محصول مرغوب گردیده و فرمولاسیون ویژه محصولات مانتیجی بابا که حاصل تجربه سالها و بکار گیری تخصص دانش آموختگان علم صنایع غذایی است باعث رضایتمندی نمایندگان فروش و مصرف کنندگان شده است.

رمز موفقیت ما استفاده از مواد غذایی مرغوب در زنجیره تامین ماست. پس از آن در فرآیند تولید با مدیریت کارشناسان صنایع غذایی محصولات با دقت نظر و رعایت کامل اصول بهداشتی به سردخانه های مجهز فرستاده می شوند تا در دمای -40 درجه منجمد شوند تا کیفیت و طراوت آن مانند روز اول محفوظ بماند.

زنجیره ارسال مانتیجی بابا که شامل 40 خودرو یخچال دار است، بصورت برنامه ریزی شده و منظم محصولات را در دمای -18 درجه به نمایندگان فروش می رساند و در یخچالهای مخصوص نگهداری شده تا به دست مصرف کنندگان برسد.

بسته بندی محصولات مانتیجی بابا بسیار گسترده است و از بسته های 200 گرمی که معادل یک پرس تک نفره است شروع شده و تا بسته های 5 کیلوگرمی قابل ارائه است. بسته بندی های 200 و 500 گرمی، 1، 2، 2/5 و 5 کیلوگرمی با توجه به نیاز بازار و نمایندگان فروش، برای آنها ارسال می شود. همچنین مانتیجی بابا برای فروشندگان فعال یخچالهای مخصوص برای فروش فله تامین می کند تا بتوانند محصول را پس از خروج از بسته بندی در آنها نگهداری کنند.

هم اکنون مانتیجی بابا، بزرگترین تولید کننده مانتی در ترکیه در راستای گسترش فعالیتهای خود در سطح بین المللی، اقدام به تکمیل زنجیره فروش خود در خاور میانه کرده است. در صورتی که تمایل به همکاری و پیوستن به خانواده بزرگ مانتیجی بابا را دارید لطفا با تکمیل فرم زیر ما را همراهی کنید. بدیهی است که ما تمام توان خود را در تامین نیازهای نمایندگان اعم از ارسال منظم محصولات، تامین اقلام لازم جهت حفظ و نگهداری سالم مطابق با استانداردهای لازم مواد غذایی کشور شما، تامین اقلام تبلیغاتی جهت معرفی و آشنایی مصرف کنندگان با مانتی و بازرسی مداوم و کنترل کیفی بکار میگیریم. همچنین از شما تقاضا داریم در قسمت توضیحات فرم زیر، دیگر خواسته هایتان را بنویسید تا کارشناسان ما در تهیه و تامین آنها بررسی و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین توان خود را در فروش، همچنین مزایا و ارزشهای افزوده همکاری با شرکتتان را برای ما بنویسید. در صورتی که بصورت زنجیره ای فعالیت می کنید تعداد شعبات و مناطق تحت پوشش شما برای ما مهم است. مانتیجی بابا برای گسترش هر چه بهتر زنجیره فروش خود شرایط ویژه برای همکاران تجاری خود که توان بالاتری دارند را ایجاد خواهد کرد.

 

با ما در تماس باشید

علاقه مند به همکاری با مانتیجی بابا هستید؟ یا برای مصرف شخصی مانتی میخواهید؟  Teslimat konumu seçiniz
  Seçtiğiniz konuma uygun ürünler gösterilecektir.
  Whatsapp'a Geç
  1
  Whatsapp Siparişi
  Merhaba. Nasıl Yardımcı Olabilirim?