fbpx ...

Ödeme Seçenekleri

www.mantici.com’a tıkladınız ve bir çok çeşit ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız.
Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var.

Bizde ödeme seçeneği çok!

  • Kredi Kartı İle Ödeme

  • Kapıda Nakit Ödeme (Dağıtımı kendi araçlarımız ile yapılan şehirler için geçerlidir.)

  • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme (Dağıtımı kendi araçlarımız ile yapılan şehirler için geçerlidir.)

www.mantici.com‘dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.
Tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. www.mantici.com‘dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz.

Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

Detaylı bilgi almak için; 0532 157 40 40 numaralı telefonumuzdan Satış & Müşteri Hizmetleri departmanımız ile görüşebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Teslimat

Şu an için İstanbul, İzmir, Antalya, Denizli, Samsun ve Eskişehir şehirleri için kendi özel araçlarımız ile Pazar günleri hariç sevkiyat yapılmaktadır. Teslim saatlerimiz 08:00-18:00 arasında yapılmaktadır. Sevkiyat bölgeleri için belirli günlerde sevkiyat yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Diğer şehirler için anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır. Teslim süreleri kargo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Kargo ücretleri ödeme aşamasında bilgi olarak verilmektedir. Siparişiniz ile birlikte üyelik sayfanızda sipariş numarasını alarak ilgili kargo firmasından teslim süresi ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teslimat konumu seçiniz
Seçtiğiniz konuma uygun ürünler gösterilecektir.