fbpx ...

Gelenekten Geleceğe, Mantının Kalbi : Mantıcı Baba

Mantıcı Baba olarak iş ortaklarımıza özel hazırladığımız ve yıllardır gururla ürettiğimiz mantılarımızla işletmelerinize ve müşterilerinize lezzet dolu yolculuğu sunuyoruz.

Lezzetin Kalbinde,

Mantıcı Baba ailesi olarak, lezzetin kalbinde yürüyor, asırlık gelenekleri işletmelerinize taşıyoruz. Türk gıda kodeksine uygun ve en özenli seçilen malzemelerle hazırladığımız mantılarımız, her lokmada kalbinizi fethedecek. 8500 m² kapalı alanımız ile iş ortaklarımızın güvenle müşterilerine sunabileceği taptaze lezzetleri hazırlamaktan gurur duyuyoruz.

Sevgi Dolu Tazelik,

Mantıcı Baba olarak, sizlere ve müşterilerinize en taze lezzeti sunmanın sözünü veriyoruz. Ürünlerimizi -40 derecede şoklayarak donduruyor, ardından titizlikle paketleyip, -18 derece soğutucu araçlarımızla sizlere ulaştırıyoruz. Özenle hazırlanan mantılarımız işletmelerinizin ve müşterilerinizin sofralarına sevgi dolu bir lezzetin taşıyıcısı olarak eşlik ediyor.

Lezzetin özü olan mantımızın sizlerin ve müşterilerinizin sofralarında servis edilebilmesi için iş birliğimizi güçlendirmek ve birlikte geliştirmek için buradayız.

Sevgi ve Lezzet Dolu Günler Dileriz,
Mantıcı Baba Ailesi

Bu Bilgileri Kaydet

Bu sayfanın bilgileri ve bizim ulaşım bilgilerini kaydetmek istiyorsanız buradan PDF olarak indirebilirsiniz

Bu Bilgileri Kaydet

Bu sayfanın bilgileri ve bizim ulaşım bilgilerini kaydetmek istiyorsanız buradan PDF olarak indirebilirsiniz

Teslimat konumu seçiniz
Seçtiğiniz konuma uygun ürünler gösterilecektir.