fbpx ...

 

İletişim Formu

Bayi Başvurusu
  Satış Noktamız Olun

  Firmamız 25 yılı aşkın süre, Mantı Sektörü içinde yenilikçi, girişimci ruhu ve vizyonu ile Türkiye genelinde 2500 noktaya ürün tedariği sağlamaktadır.

  Türk gıda kodeksine uygun, gerekli ISO belgeleri ile güvenliğini ve güncelleğini koruyan, 8500 m2 kapalı alanı, 40 firogfirik aracı ve 20’den fazla ürün çeşidi ile Mantıcı Baba,  değerli müşterilerine uzun yıllardır hizmet sunmaktadır.

  Firmamız; Sektör içerisinde, mantı ile özdeşleşmiş, marka bilinirliliği nihai tüketici tarafından benimsenmiştir.

  Üretimimizdeki kalitemiz, hammadde temini ile başlar, üretim aşamasında da devam etmektedir. Ürümlerimiz -40° ile şoklanarak muhafaza edilir. Ardından -18° soğutucu araçlarımız ile ilk günkü tazelik ile değerli müşterilerimize ulaştırılır. Müşterilerimiz için temin edilen -18° soğutucu dolaplar ile nihai tüketiciye ilk günkü tazelikle satışa sunulur.

  Detaylı bilgi için, yukarıdaki formu doldurarak tarafımıza iletmeniz durumunda en kısa süre içinde satış danışmanınız sizleri arayarak gerekli bilgileri tarafınıza iletecektir.

  Mantıcı Baba Reyon Dolaplarımız

   

  Nesil Mantı Reyon Dolaplarımız

   

  Mantıca Reyon Dolaplarımız (Az Sonra)

   

  Lojistik ve Seykiyat

  Satış Noktalarımıza, konsinye olarak ürün sergileme ve satışları için satış reyonları sunmaktayız.
  (Not: Satış reyonlarımız, firmamızın temsilcileri tarafından yapılacak ön araştırma sonrasında müşterilerimiz için en uygun olan ölçülerde teminleri gerçekleştirilmektedir.)

  Müşteri Dolapları

   

  Müşteri Cam Reklamları

   

  Ambalaj Şekilleri

  Satış Noktalarımıza, ariyet karşılığı konsinye olarak ürün sergileme ve satışları için sunmuş olduğumuz satış reyonlarımız.
  (Not: Satış reyonlarımız, firmamız temsilcileri tarafından yapılacak ön araştırma sonrasında müşterilerimiz için en uygun olan ölçülerde teminleri gerçekleştirilmektedir.)

  Detaylı bilgi için İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Teslimat konumu seçiniz
  Seçtiğiniz konuma uygun ürünler gösterilecektir.