fbpx ...

Türkiye’nin Mantı Üreticisi

 

25 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Mantıcı Baba, Türkiye’de 2.500’den fazla satış noktası, 8500 m²’lik üretim tesisi ile Türkiye’nin en büyük mantı üreticisidir.

Şirketimiz, yönetim ve kalite konusunda dünya standartlarına uygun, içerik ve şekil bazında 20’den fazla mantı çeşidi ile sektöre liderlik etmektedir.

Düzenli kalite kontrol süreçleri kapsamında, kamu ve özel laboratuvarlarla işbirliği yaparak, yüksek kaliteli ürün üretimi konusunda titizlikle faaliyetlerine devam etmektedir. Mantıcı Baba ürünlerinin özel formülasyonu, yılların deneyimi ve uzmanlığıyla ortaya çıkmıştır.


Başarımızın sırrı, tedarik zincirimizde baştan sona kaliteli gıda kullanımıdır.Üretim sonrasında uzman personel yönetimindeki ürünlerimiz, -40 derecede dondurulmak üzere, özel donanımlı soğuk hava depolarına gönderilerek ilk günkü kalite ve tazeliğini korumaktadır.


Mantıcı Baba’nın 40 frigorifik araçtan oluşan dağıtım zinciri, ürünleri -18 derece sıcaklıkta satış temsilcilerine planlı ve düzenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Ayrıca ürünlerin taze bir şekilde muhafaza edilmesi, sergilenmesi ve satışının kolaylaştırılması için dolaplar da temin edilmektedir.

Mantıcı Baba ürünlerinin ambalaj skalası oldukça geniştir.
Pazar ve satış temsilcilerinin ihtiyacına göre 200 ve 500 gramlık, 1,2, 2.5 ve 5 kilogramlık paketler bulunmaktadır.
Yüksek kalite standartlarında helal gıda üretimi konusunda büyük titizlikle üretim yapan şirketimizin sahip olduğu ISO ve Helal Gıda serfitikalarını aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.

Belgelerimiz ve Sertifikalarımız

Helal Gıda Sertifikası

İşletme Kayıt Belgesi

İşletme Onay Belgesi

ISO 9001 : Kalite Yönetim Sistemi

ISO 22000 : Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Şu anda Türkiye’nin en büyük mantı üreticisi olan Mantıcı Baba, bölgenizden gelen iş birliği taleplerine açıktır. Sizler de iş birliği yapmak ve Mantıcı Baba’nın büyük ailesine katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın. Ürünlerin düzenli teslimatı, promosyon ürünlerin temini dahil olmak üzere, temsilcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Zincir olarak faaliyet gösteriyorsanız, kapsadığınız şube ve bölge sayısını belirtmeniz önemlidir. Mantıcı Baba, satış zincirlerinin olabildiğince genişletilmesi için yüksek potansiyele sahip iş ortaklarına özel koşullar sunabilmektedir.

Ayrıca ek taleplerinizi de aşağıdaki formun açıklama kısmına yazabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz iletişim formu yetkililer tarafından kontrol edilip incelendikten sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

İletişim Formu

Bayi Başvurusu
    Teslimat konumu seçiniz
    Seçtiğiniz konuma uygun ürünler gösterilecektir.